O nás


Korektivně dermatologická ordinace MUDr. Věry Terzijské byla vybudována v roce 1994 jako jedno z prvních center v Praze zabývajících se estetickou dermatologií a dermatochirurgií.

V roce 2014 byla ordinace korektivní a estetické dermatologie MUDr. Věry Terzijské přejmenována na kliniku Veramedica s novým sídlem v samotném srdce Prahy ve Slovanském domě.

Veramedica, klinika korektivní a estetické dermatologie rozšířila portfolio svých služeb a nyní vás vítáme v komfortních prostorách, se zázemím dalších kosmetických služeb našich partnerů – viz. kontakty v levé liště.

Klientům nabízíme kromě léčby všech kožních onemocnění i široké spektrum korektivně dermatologických a plastických zákroků.

Klademe důraz na špičkové technické vybavení a garantujeme aplikaci vysoce kvalitních a bezpečných materiálů. Sledujeme novinky, které přispívají k omlazení a pomáhají zpevnit kůži a vyhladit vrásky. Několikrát ročně absolvujeme školení ve špičkových evropských centrech a sami jsme mezinárodním školícím pracovištěm oboru korektivní dermatologie.

Naším cílem je spokojený klient, proto se snažíme o individuální přístup ke každému.

Na vaší návštěvu se těší…

 

Vera4 2MUDr. Věra Terzijská

MUDr. Věra Terzijská vystudovala Fakultu všeobecného lékařství UK v Praze. Po ukončení studia nastoupila na kožní kliniku Fakultní nemocnice Bulovka, kde také absolvovala atestaci z dermatovenerologie.

V roce 1994 založila soukromou praxi dermatovenerologie a korektivní dermatologie. V roce 2014 otevřela kliniku korektivní a estetické dermatologie Veramedica v komplexu Slovanský dům Clinic.
Absolvovala atestaci v oboru korektivní dermatologie, zároveň se věnuje výuce lékařů v některých sekcích korektivní dermatologie a dlouhodobě také odborné publikační činnosti ve svém oboru. Pořádá a vede odborná školení dermatochirurgie a kožní regenerace. Absolvovala řadu stáží a kongresů v zahraničí (IMCAS, EADW, WDC), je členkou v Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, Společnosti Korektivní dermatologie a kosmetologie ČLS JEP.

 

27MUDr. Lucia Mansfeldová

MUDr. Lucia Mansfeldová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Komenského, Bratislava, obor všeobecné lékařství. Po ukončení dermatochirurgické stáže na dermatovenerologické klinice v Granadě nastoupila na kožní kliniku Fakultní nemocnice Motol, kde působí dosud. Po atestaci z dermatovenerologie nastoupila v roce 2006 v korektivně dermatologické ambulanci MUDr. Věry Terzijské (od roku 2014 klinika Veramedica). V roce 2009 absolvovala atestaci v oboru korektivní dermatologie.

Věnuje se publikační a přednáškové činnosti, pravidelně se účastní kongresů v Čechách i zahraničí (IMCAS, EADW, WDC). Je členkou v Dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, Společnosti Korektivní dermatologie a kosmetologie ČLS JEP, Společnosti mladých dermatovenerologů ČLS JEP.

 

MUDr. Jitka Vrtišková

MUDr. Jitka Vrtišková je absolventkou Fakulty všeobecného lékařství Univerzity Karlovy. Atestovala ze všeobecné chirurgie a plastické chirurgie. Dále má čtyři roky praxe na všeobecné chirurgii a přes 20 let pracuje na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Je autorkou mnoha odborných prací a přednášek. Absolvovala četné stáže v USA, Německu, Finsku, Velké Británii a Brazílii. Pravidelně se zúčastňuje amerických misí pro léčbu rozštěpových vad v Peru a Bolivii.

 

Sestry

Hana Brenner

 

 

Naše profily v sociálních sítích

Google+ - Profil MUDr. Věry Terzijské na sociální síti Google Plus.
Plastická-chirurgie.info - Profil MUDr. Věry Terzijské na portálu Plastická-chirurgie.info / Estheticon.com.
Facebook - MUDr. Věra Terzijská